Чашкові конічні шліфувальні круги (ЧК), матеріал карбід кремнію зелений
Застосування:
• заточення інструментів (багатолезовий інструмент, фрези тощо)
• плоске шліфування (напрямних станин верстатів і т. п.)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Шлифовальный |
| Материал круга | Абразив |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Диаметр внутренний | 32 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обработка материала | металлообработка |
| Состояние | Новые |
| Цвет | 64C (Зелёный) - Керамика |
| Диаметр шлифовальных кругов | 150 |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴



